TÖDER TYT-AYT Deneme Soruları PDF İndir (2018-2019)

TÖDER TYT-AYT Deneme Soruları PDF İndir (2018-2019)

TÖDER Nedir?

Siz de üniversiteye geçiş sınavı olan TYT ve AYT sınavlarına hazırlanıyorsanız ve bu hazırlık sürecinde deneme çözüyorsanız mutlaka TÖDER ismini duymuşsunuzdur. TÖDER yani Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği, ÖSYM ve MEB tarafından yapılan sınavlarda adaylara yardımcı olmak amacıyla yılın belli dönemlerinde merkezi sınav yapmaktadırlar. Bir nevi asıl sınavın provası olan bu sınavlara Türkiye genelinde ciddi katılım sağlanmaktadır. Biz de Bilgenç olarak bu deneme sınavlarını sizler için PDF olarak yayımladık.
 

TÖDER TYT Deneme Soruları PDF

ÖSYM tarafından yapılacak olan ilk sınav yani TYT sınavına yönelik TÖDER tarafından şu ana kadar 3 deneme yapıldı. Maalesef ki TÖDER kurumu bu sınavları PDF olarak yayımlamadı. Biz TYT denemelerinin 1 ve 3. denemenin tamamını, 2. denemenin ise sadece matematik kısmını bulabildik. aşağıdaki butonlara tıklayarak TÖDER TYT denemelerini ve cevap anahtarlarını indirebilirsiniz. Cevap anahtarları denemenin sonundadır.

TÖDER TYT 1. Deneme Soruları ve Cevapları PDF
TÖDER TYT 2. Deneme Matematik Soruları ve Cevapları PDF
TÖDER TYT 3. Deneme Soruları ve Cevapları PDF

 

TÖDER AYT Deneme Soruları PDF

TYT’den sonra yapılacak olan AYT yani Alan Yerleştirme Testine yönelik de TÖDER tarafından şu ana kadar 3 deneme yapıldı. Durum üstte olduğu gibi 1 ve 3. denemelerin tamamı, 2. denemenin ise sadece matematik kısmı yer almaktadır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak TÖDER AYT denemelerini ve cevap anahtarlarını indirebilirsiniz. Cevap anahtarları denemenin sonundadır.

TÖDER AYT 1. Deneme Soruları ve Cevapları PDF
TÖDER AYT 2. Deneme Matematik Soruları ve Cevapları PDF
TÖDER AYT 3. Deneme Soruları ve Cevapları PDF

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

25
9
8
16
12
45

Yorum Yap

Yorumlar 1

YKS 2021'e Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen İncele
+