Deneme Sınavı

ÖZDEBİR TYT-AYT Deneme Soruları PDF İndir (2023-2024)

ÖZDEBİR YKS (TYT-AYT) Deneme Soruları

Bu yazımızda ÖZDEBİR Özel Eğitim Kurumları tarafından Türkiye genelinde yapılan TYT-AYT denemelerini paylaşacağız. Üniversitesi sınavına hazırlanan adaylar için önemli bir unsur olan deneme çözme adımını uygularken Türkiye geneli yapılan denemeleri dikkate almak gerekir. Bu sınavları bir nevi asıl sınavın provası olarak da düşünebilirsiniz.

Biz bu yazının devamında ÖZDEBİR tarafından yapılan TYT-AYT deneme sınavlarının ulaşabildiğimiz kısmını paylaşacağız. İlerleyen zamanlarda yeni denemeler yayımlandıkça sayfamıza ekleyeceğiz. Yeni denemeler hakkında en hızlı şekilde haberdar olmak için bizleri İnstagram’dan @bil.gen adı ile takip edebilirsiniz.
 

ÖZDEBİR TYT Deneme Soruları PDF

Üniversite sınavının ilk basamağı olan TYT yani Temel Yeterlilik Testi ile ilgili ÖZDEBİR kurumları tarafından paylaşılan 1. denemenin matematik sorularını ve 2. denemenin tamamını paylaştık. Soruları aşağıdaki butonlara tıklayarak indirebilirsiniz. Cevap anahtarları denemelerin sonundadır.

ÖZDEBİR TYT 1. Deneme Matematik Soruları ve Cevapları PDF
ÖZDEBİR TYT 2. Deneme Soruları ve Cevapları PDF

 

ÖZDEBİR AYT Deneme Soruları PDF

Üniversite sınavının ikinci basamağı olan AYT yani Alan Yeterlilik Testi ile ilgili ÖZDEBİR kurumları tarafından paylaşılan 1. denemenin matematik sorularını ve 2. denemenin tamamını paylaştık. Soruları aşağıdaki butonlara tıklayarak indirebilirsiniz. Cevap anahtarları denemelerin sonundadır.

ÖZDEBİR AYT 1. Deneme Matematik Soruları ve Cevapları PDF
ÖZDEBİR AYT 2. Deneme Soruları ve Cevapları PDF

3 Yorum

    1. Yayımlanmasına izin verilen ya da internet ortamına aktarılanlar bunlar. Eğer diğer derslerin denemelerini bulursanız bize de gönderin herkes faydalansın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


YKS 2024'e Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen İncele
+