ÖZDEBİR TYT-AYT Deneme Soruları PDF İndir (2020-2021)

ÖZDEBİR TYT-AYT Deneme Soruları PDF İndir (2020-2021)


ÖZDEBİR YKS (TYT-AYT) Deneme Soruları

Bu yazımızda ÖZDEBİR Özel Eğitim Kurumları tarafından Türkiye genelinde yapılan TYT-AYT denemelerini paylaşacağız. Üniversitesi sınavına hazırlanan adaylar için önemli bir unsur olan deneme çözme adımını uygularken Türkiye geneli yapılan denemeleri dikkate almak gerekir. Bu sınavları bir nevi asıl sınavın provası olarak da düşünebilirsiniz.

ÖZDEBİR kurumu, her yıl yapılacak olan üniversite sınavları için deneme serileri yapmaktadır. Bu sayı ortalama olarak her yıl 3-4 arasıdır. Mesela 2018 yılında yapılan TYT-AYT sınavları için 3 tane deneme yapıldı. 2019 yılında yapılacak olan TYT-AYT sınavları için 19-20 Ekim 2018 tarihlerinde 1. deneme, 14-15 Aralık 2018 tarihlerinde 2. deneme yapıldı. 3. deneme sınavının 15-16 Şubat 2019 tarihinde yapılması planlanmaktadır.

Biz bu yazının devamında ÖZDEBİR tarafından yapılan TYT-AYT deneme sınavlarının ulaşabildiğimiz kısmını paylaşacağız. İlerleyen zamanlarda yeni denemeler yayımlandıkça sayfamıza ekleyeceğiz. Yeni denemeler hakkında en hızlı şekilde haberdar olmak için bizleri İnstagram’dan @bil.gen adı ile takip edebilirsiniz.
 

ÖZDEBİR TYT Deneme Soruları PDF

Üniversite sınavının ilk basamağı olan TYT yani Temel Yeterlilik Testi ile ilgili ÖZDEBİR kurumları tarafından paylaşılan 1. denemenin matematik sorularını ve 2. denemenin tamamını paylaştık. Soruları aşağıdaki butonlara tıklayarak indirebilirsiniz. Cevap anahtarları denemelerin sonundadır.

ÖZDEBİR TYT 1. Deneme Matematik Soruları ve Cevapları PDF
ÖZDEBİR TYT 2. Deneme Soruları ve Cevapları PDF

 

ÖZDEBİR AYT Deneme Soruları PDF

Üniversite sınavının ikinci basamağı olan AYT yani Alan Yeterlilik Testi ile ilgili ÖZDEBİR kurumları tarafından paylaşılan 1. denemenin matematik sorularını ve 2. denemenin tamamını paylaştık. Soruları aşağıdaki butonlara tıklayarak indirebilirsiniz. Cevap anahtarları denemelerin sonundadır.

ÖZDEBİR AYT 1. Deneme Matematik Soruları ve Cevapları PDF
ÖZDEBİR AYT 2. Deneme Soruları ve Cevapları PDF

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

23
5
9
34
16
106

Yorum Yap

Yorumlar 2

  • Abdullah D
    ya abicim bu ne tüm denemelerde sadece matematik var
    • Haşim Savsak
      Yayımlanmasına izin verilen ya da internet ortamına aktarılanlar bunlar. Eğer diğer derslerin denemelerini bulursanız bize de gönderin herkes faydalansın.
YKS 2021'e Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen İncele
+