YKS (TYT-AYT) Yabancı Dil Çalışma Programı 2020

2020 YKS (TYT-AYT) Yabancı Dil Çalışma Programı

Merhaba sevgili Bilgenç takipçileri. Bu yazımızda sizler için 2020 YKS (TYT-AYT) Eşit Ağırlık Çalışma Programı paylaşacağız.

2018 ve 2019 yıllarında yapılan TYT-AYT sınavlarında çıkan konu dağılımlarına göre düzenlenmiş olan programlarımıza uyarak yüksek netler yapabilirsiniz. Program hem ilk oturum olan TYT’yi hemde ikinci oturum olan AYT’yi kapsamaktadır. Söz konusu 2 sınav için toplam 4 ayda bütün konuları rahatlıkla bitirebilirsiniz. Çalışma programı içerisinde her ay dikkat edilmesi gereken konulara yer verilmiştir. Özellikle uzmanların önerdiği bilgileri program sayfalarına ekleyerek nasıl çalışmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi vermeye çalıştık.

NOT-1: Program içerisinde bazı dersler hem ilk oturumda hemde ikinci oturumda sorulmakta veya birbirinin devamı niteliğindedir. Mesela sayısal adaylar için geometri, fizik, kimya ve biyoloji, sözel adaylar için tarih ve coğrafya derslerin birbirinin devamı niteliğinde olduğu için bu dersler birlikte çalışılmakta böylece zaman kaybı ortadan kalkmaktadır.
 
NOT-2: Çalışma programlarının hazırlanma mantığı: Sınavda çıkacak konuları çalışma sürelerine göre sıralamaktır. Programları uygularken tamamen kendi boş vaktinize, yemek yeme saatlerinize ve soru çözme saatlerinize göre kendinize uygun olacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Her adayın çalışma prensibi farklı olduğu için program içerisinde çalışma saatleri vermekten kaçındık. Aşağıdaki linklere tıklayarak programları PDF formatında indirebilirsiniz.


2020 TYT-AYT Yabancı Dil Çalışma Programı 1. AY

2020 TYT-AYT Yabancı Dil Çalışma Programı 2. AY

2020 TYT-AYT Yabancı Dil Çalışma Programı 3. AY

2020 TYT-AYT Yabancı Dil Çalışma Programı 4. AY

 
 
» Sayısal, Sözel ve Eşit Ağırlık Çalışma Programları için Tıklayın.
» AYT Konuları
» TYT Konuları


Üniversite Taban Puanları 2020


2020 TYT Konuları
2020 AYT Konuları
YKS 2020'ye Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen incele
+