2024 YKS (TYT-AYT) Yabancı Dil Çalışma Programı

2024 YKS (TYT-AYT) Yabancı Dil Çalışma Programı

Merhaba sevgili Bilgenç takipçileri. Bu yazımızda sizler için 2024 YKS (TYT-AYT) Yabancı Dil Çalışma Programı paylaşacağız.

TYT-AYT sınavlarında çıkan konu dağılımlarına göre düzenlenmiş olan programlarımıza uyarak yüksek netler yapabilirsiniz. Program hem ilk oturum olan TYT’yi hemde ikinci oturum olan AYT’yi kapsamaktadır. Söz konusu 2 sınav için toplam 4 ayda bütün konuları rahatlıkla bitirebilirsiniz. Çalışma programı içerisinde her ay dikkat edilmesi gereken konulara yer verilmiştir. Özellikle uzmanların önerdiği bilgileri program sayfalarına ekleyerek nasıl çalışmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi vermeye çalıştık.

NOT-1: Program içerisinde bazı dersler hem ilk oturumda hemde ikinci oturumda sorulmakta veya birbirinin devamı niteliğindedir. Mesela sayısal adaylar için geometri, fizik, kimya ve biyoloji, sözel adaylar için tarih ve coğrafya derslerin birbirinin devamı niteliğinde olduğu için bu dersler birlikte çalışılmakta böylece zaman kaybı ortadan kalkmaktadır.
 
NOT-2: Çalışma programlarının hazırlanma mantığı: Sınavda çıkacak konuları çalışma sürelerine göre sıralamaktır. Programları uygularken tamamen kendi boş vaktinize, yemek yeme saatlerinize ve soru çözme saatlerinize göre kendinize uygun olacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Her adayın çalışma prensibi farklı olduğu için program içerisinde çalışma saatleri vermekten kaçındık. Aşağıdaki linklere tıklayarak programları PDF formatında indirebilirsiniz.


2023 TYT-AYT Yabancı Dil Çalışma Programı 1. AY

2023 TYT-AYT Yabancı Dil Çalışma Programı 2. AY

2023 TYT-AYT Yabancı Dil Çalışma Programı 3. AY

2023 TYT-AYT Yabancı Dil Çalışma Programı 4. AY

 
» Sayısal, Sözel ve Eşit Ağırlık Çalışma Programları için Tıklayın.
 

2024 TYT Konuları

2024 AYT Konuları

4 Yorum

  1. Merhabalar, Yabancı Dil Çalışma programı demişsiniz. Ben 11. Sınıf Yabancı Dil okuyorum. Coğrafya, Biyoloji, Fizik, Kimya dersleri görmüyorum. Hazırladığınız programda bunun gibi derslerde var ve İngilizce yok. Nasıl işime yarayacak ki bu program?

  2. Merhaba Şimal,
    Dil olan arkadaşlarımızda bilir ki TYT de tüm derslerden sorumlu olacağız. Bu yüzden TYT olarak hazırlamışlar 🙂
    Bu yüzden Coğrafya, biyoloji, fizik ve kimya derslerini 9. ve 10. sınıfta gördüğüne eminim ben de gördüm.
    Neden işine yaramasın ki?! Bence gayet güzel hazırlamışlar :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


YKS 2024'e Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen İncele
+