YKS-TYT Yabancı Dil Çalışma Programı 2019

2019 YKS (AYT-TYT) Yabancı Dil Çalışma Programı

Merhaba sevgili Bilgenç takipçileri. Bu yazımızda sizler için 2019 YKS-TYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı paylaşacağız.

2018 yılında ilk defa yapılan TYT-AYT sınavlarında çıkan konu dağılımlarına göre düzenlenmiş olan programlarımıza uyarak yüksek netler yapabilirsiniz. Program hem ilk oturum olan TYT’yi hemde ikinci oturum olan AYT’yi kapsamaktadır. Söz konusu 2 sınav için toplam 4 ayda bütün konuları rahatlıkla bitirebilirsiniz. Çalışma programı içerisinde her ay dikkat edilmesi gereken konulara yer verilmiştir. Özellikle uzmanların önerdiği bilgileri program sayfalarına ekleyerek nasıl çalışmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi vermeye çalıştık.

NOT-1: Program içerisinde bazı dersler hem ilk oturumda hemde ikinci oturumda sorulmakta veya birbirinin devamı niteliğindedir. Mesela sayısal adaylar için geometri, fizik, kimya ve biyoloji, sözel adaylar için tarih ve coğrafya derslerin birbirinin devamı niteliğinde olduğu için bu dersler birlikte çalışılmakta böylece zaman kaybı ortadan kalkmaktadır.
 
NOT-2: Çalışma programlarının hazırlanma mantığı: Sınavda çıkacak konuları çalışma sürelerine göre sıralamaktır. Programları uygularken tamamen kendi boş vaktinize, yemek yeme saatlerinize ve soru çözme saatlerinize göre kendinize uygun olacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Her adayın çalışma prensibi farklı olduğu için program içerisinde çalışma saatleri vermekten kaçındık. Aşağıdaki linklere tıklayarak programları PDF formatında indirebilirsiniz.


2018 TYT Yabancı Dil Çalışma Programı 1. AY

2018 TYT Yabancı Dil Çalışma Programı 2. AY

2018 TYT Yabancı Dil Çalışma Programı 3. AY

2018 TYT Yabancı Dil Çalışma Programı 4. AY

 
 
» Sayısal, Sözel ve Eşit Ağırlık Programları için Tıklayın.

» 2019 YKS Konuları ve Soru Dağılımları için Tıklayın…

YKS 2020'ye Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen incele
+