YKS-TYT Felsefe Kitap Önerileri 2019 | Kaynak Önerileri | Bilgenç

YKS-TYT Felsefe Kitap Önerileri 2019 | Kaynak Önerileri

YKS-TYT Felsefe Kitap Önerileri 2019 | Kaynak Önerileri


Öncelikle belirtmek isterim ki bu yazılarımız kesinlikle reklam amaçlı olmayıp tamamen öğrencilerin faydası düşünülerek araştırılıp elde edilmiş bilgilerdir.

Merhaba değerli Bilgenç takipçileri, Bu yazımızda YKS – TYT Felsefe Kitap Önerileri | Kaynak Önerileri, Kolaydan Zora Felsefe Kaynakları, YKS – TYT Güncel Felsefe Kaynakları yer almaktadır.

Şimdi sizlerle uzun araştırmalar sonucunda yaptığımız, alanında uzman kişilerle istişare ederek ve sınava daha önceden girmiş, alanında derece yapmış öğrencilerin edindiği tecrübeleri öğrenerek, sınava hangi Felsefe kaynaklarından çalışmanız gerektiği konusunda bilgiler topladık. Belirttiğimiz bu kaynaklar dışında elinizde olan başka kaynaklar varsa, önce o kitapları bitirip daha sonra önerilenleri almanızı tavsiye ederiz.

Felsefe toplam konu sayısı az olan, bizi fazla zorlamayacak nitelikte bir derstir fakat bazen düşürücü sorularla karşımıza çıkan bu ders rakiplerimizin gerisinde kalmamıza neden olabilir. Bu yüzden felsefe dersinden de işi sağlama alarak bir kaç kaynak bitirmenizi tavsiye ederiz.

Aşağıda belirttiğimiz kaynakları daha önceden kullanmış olup da memnun kaldığınız ve önermek istediğiniz ya da memnun kalmayarak önermek istemediğiniz kitaplar hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmında belirterek yardımcı olabilirsiniz…

YKS – TYT Felsefe Konu Anlatım Kaynak Önerileri

YKS – TYT DELTA YAYINLARI KONU ANLATIMI

  • Bu dersi en özet şekilde anlatmış ve en önemli noktalara değinerek işinizi kolaylaştırmıştır. Çözümlü örnek soruları, strateji ve ipucları, tarama testleri de bu kitaba ayrı bir güzellik katmıştır.

YKS – TYT LİMİT YAYINLARI KONU ANLATIMI

  • Bütün Felsefe grubu derslerini bir kitapta anlatmış, müfredata uygun, ince ve önemli ayrıntılara değinmiş konu anlatım kitabıdır. Sizlerde öğrencilerimizin çokça önerdiği bu kitaptan faydalanabilirsiniz.

YKS – TYT Felsefe Soru Bankası Kaynak Önerileri

YKS – TYT DAHİ ADAM YAYINLARI SORU BANKASI

  • Bu kitap yalnızca TYT Felsefe kısmını almış olup, tam size göre bir kitap olarak tavsiye edilmektedir.

YKS – TYT BİLGİ YOLU YAYINLARI SORU BANKASI

  • Farklı soru tarzları görerek felsefe dersinizi geliştirmek istiyorsanız yine önerilen kitaplardan bir tanesi karşınızda, bu kitapları olarak okul derslerinize de katkıda bulunabilirsiniz.

YKS – TYT ESEN YAYINLARI SORU BANKASI

  • Bu kitap ikinci oturum olan YKS Felsefe grubu derslerinin sorularını içermektedir. Yalnızca ikinci oturum için yapılmış psikoloji, sosyoloji, mantık derslerinin sorularını içerdiği bu kitap, sizlere öğrenciler tarafından önerilmektedir.

YKS – TYT KAREKÖK YAYINLARI SORU BANKASI

  • Bu kitap zor seviyede olup, ileri seviyede çalışmak isteyen ve felsefeden soru kaçırmaya tahamülü olmayan arkadaşlar için. Eğer zamanınız daha çoksa bir tane de bu yayından çözülmesi tavsiye edilir.

Üniversite Taban Puanları 2019 İçin Tıklayınız.

2019 TYT Konuları
2019 YKS (AYT) Konuları

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

1
0
1
3
0
1

Yorum Yap

Yorumlar 0

YKS 2020'ye Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen incele
+