YKS (TYT - AYT) Felsefe Kitap Önerileri 2020 | Kaynak Önerileri | Bilgenç

YKS (TYT – AYT) Felsefe Kitap Önerileri 2020 | Kaynak Önerileri

YKS (TYT – AYT) Felsefe Kitap Önerileri 2020 | Kaynak Önerileri

2020 YKS (TYT – AYT) Felsefe Kitap Önerileri | Kaynak Önerileri

Öncelikle belirtmek isterim ki bu yazılarımız kesinlikle reklam amaçlı olmayıp tamamen öğrencilerin faydası düşünülerek araştırılıp elde edilmiş bilgilerdir.

Merhaba değerli Bilgenç takipçileri, Bu yazımızda YKS (TYT – AYT) Felsefe Kitap Önerileri 2020 | Kaynak Önerileri, Kolaydan Zora Felsefe Kaynakları, YKS (TYT – AYT) Güncel Felsefe Kaynakları yer almaktadır.

Şimdi sizlerle uzun araştırmalar sonucunda yaptığımız, alanında uzman kişilerle istişare ederek ve sınava daha önceden girmiş, alanında derece yapmış öğrencilerin edindiği tecrübeleri öğrenerek, sınava hangi Felsefe kaynaklarından çalışmanız gerektiği konusunda bilgiler topladık. Belirttiğimiz bu kaynaklar dışında elinizde olan başka kaynaklar varsa, önce o kitapları bitirip daha sonra önerilenleri almanızı tavsiye ederiz.

Felsefe toplam konu sayısı az olan, bizi fazla zorlamayacak nitelikte bir derstir fakat bazen düşürücü sorularla karşımıza çıkan bu ders rakiplerimizin gerisinde kalmamıza neden olabilir. Bu yüzden felsefe dersinden de işi sağlama alarak bir kaç kaynak bitirmenizi tavsiye ederiz.

Aşağıda belirttiğimiz kaynakları daha önceden kullanmış olup da memnun kaldığınız ve önermek istediğiniz ya da memnun kalmayarak önermek istemediğiniz kitaplar hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmında belirterek yardımcı olabilirsiniz…

YKS – TYT Felsefe Konu Anlatım Kaynak Önerileri

TYT DELTA YAYINLARI KONU ANLATIMI

  • Bu dersi en özet şekilde anlatmış ve en önemli noktalara değinerek işinizi kolaylaştırmıştır. Çözümlü örnek soruları, strateji ve ipucları, tarama testleri de bu kitaba ayrı bir güzellik katmıştır.

YKS (TYT – AYT) LİMİT YAYINLARI KONU ANLATIMI

  • Bütün Felsefe grubu derslerini bir kitapta anlatmış, müfredata uygun, ince ve önemli ayrıntılara değinmiş konu anlatım kitabıdır. Sizlerde öğrencilerimizin çokça önerdiği bu kitaptan faydalanabilirsiniz.

YKS (TYT – AYT) Felsefe Soru Bankası Kaynak Önerileri

TYT DAHİ ADAM YAYINLARI SORU BANKASI

  • Bu kitap yalnızca TYT Felsefe kısmını almış olup, tam size göre bir kitap olarak tavsiye edilmektedir.

TYT BİLGİ YOLU YAYINLARI SORU BANKASI

  • Farklı soru tarzları görerek felsefe dersinizi geliştirmek istiyorsanız yine önerilen kitaplardan bir tanesi karşınızda, bu kitapları olarak okul derslerinize de katkıda bulunabilirsiniz.

AYT ESEN YAYINLARI SORU BANKASI

  • Bu kitap ikinci oturum olan YKS Felsefe grubu derslerinin sorularını içermektedir. Yalnızca ikinci oturum için yapılmış psikoloji, sosyoloji, mantık derslerinin sorularını içerdiği bu kitap, sizlere öğrenciler tarafından önerilmektedir.

YKS (TYT – AYT) KAREKÖK YAYINLARI SORU BANKASI

  • Bu kitap zor seviyede olup, ileri seviyede çalışmak isteyen ve felsefeden soru kaçırmaya tahamülü olmayan arkadaşlar için. Eğer zamanınız daha çoksa bir tane de bu yayından çözülmesi tavsiye edilir.

 
» Diğer derslerin kaynak önerileri için YKS (TYT-AYT) Kitap Önerileri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
» TYT Felsefe Konuları ve Soru Dağılımı
» AYT Felsefe Grubu Konuları ve Soru Dağılımı


Üniversite Taban Puanları 2020
2020 TYT Konuları
2020 AYT Konuları


Yurtdışı Eğitim Fırsatları

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

1
1
2
7
1
2

Yorum Yap

Yorumlar 0

YKS 2020'ye Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen incele
+