Modayitikla’dan Güvenli Bir Alışveriş 

Modayitikla’dan Güvenli Bir Alışveriş 

Modayitikla’dan Güvenli Bir Alışveriş

Eski okurlarım bilirler ki modaya oldukça yakından ilgim vardır ve neredeyse paramın büyük kısmını giyim alışverişine harcarım. Tabi bunu yaparken öyle araştırmadan da yapmıyorum. Aslında benim önceliğim mağazalardır işe gidip gelirken ve boş günlerimde mağazaları gezer kendime göre birşeyler bakar ve fiyat araştırması yaparım ; bulduğum fiyatları internetteki fiyatlarla karşılaştırırım. Fakat bu sefer tam tersini yaptım. Güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine modayitikla.com sayfasına ziyaret ettim. Kendisi bana çok güzel ve özel modellerin olduğunu alışverişinden çok memnun kaldığını söyleyince ben de ilk iş olarak firmanın ürünlerini incelemeye karar verdim.

www.modayitikla.com adresinde hizmet veren firman erkeklere özel giyim ürünleri satışı gerçekleştiriyor. Ürünlerini incelediğim zaman
arkadaşıma oldukça hak verdim. Gerçekten de benim gibi neredeyse tüm mağazaları gezen birini bile etkiledi modelleri çünkü neredeys birçok mağazada hiç görmediğim modellere sahipler. Yeni tarzları sevdiğimi bilirsiniz. Daha çok sokak ruhunu çağrıştıran modellere sahip erkek giyim ürünleri piyasaya göre de oldukça makul fiyatlara sahip. Demiştim ya araştırma yapmadan asla alışveriş yapmam diye. Benim en çok hoşuma giden ürün grupları ise kot pantolonlar oldu. Benim gibi spor giyim sevenlere tavsiye ederim. Modayitikla kot pantolonları modellerini gerçekten hiçbir mağazada görmemiştim bu zamana kadar. Ağırlıklı olarak trend olan yırtık tarzda olan kot pantolonlar son derece kaliteli gözükmekteydi tabi ki resimlerden. Ürünlerin gerçekten de kaliteli olup olmadığını görerek anlayabilirim.

Bir kot pantolon sipariş etmeye karar verdim beğendiğim birkaç model arasından bir tanesini seçip ödememi gerçekleştirdim. Alışveriş deneyimimi soracak olursanız ben kredi kartı ile ödeme yaptım, peşin fiyatına taksit vardı ondan faydalanmak istedim ama kapıda ödeme de kabul ediyorlar, bunu dip not olarak ekleyeyim. Siparişim 2 gün içinde elime geçti. Satın aldığım kot aynen resimde gördüğüm modeldi ve istediğim bedende özenle paketlenerek gönderilmişti, bu çok hoşuma gitti. Öyle uyduruk bir paketleme değil, özenle hazırlanmış güzel bir ambalajdaydı. Aldığım kot aynen resimde görüldüğü kadar kaliteliydi dikişlerinden çizimlerine kesimlerine kadar inceledim, gerçekten paramın tam karşılığı buydu. Internette iyi hizmet veren böyle firmalar bulmak bir hayli zor olsa da modayitikla müşteri memnuniyetini önde tutan ender firmalardan biriymiş böylelikle öğrenmiş oldum.

Buradan beni modayitikla ile tanıştıran arkadaşıma da teşekkür etmek istiyorum. Siz okucularıma da güvenli bir alışveriş için Modayitikla.com ‘u tavsiye ediyorum.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

0
0
0
0
0
0

Yorum Yap

Yorumlar 0

YKS 2021'e Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen İncele
+