İngiltere’de Uygun Fiyatlarla Üniversite Okumak

İngiltere’de Uygun Fiyatlarla Üniversite Okumak

Taban Puanları İçin Tıklayınız.Merhaba sevgili ünviersite adayları, bu yazımızın konusunu ingiltere’de eğitim olarak belirledik.

Biliyoruz bir çoğunuz üniversite eğitimini tamamlayıp hayalindeki mesleği elde etmek ve hayatının geri kalanında bu meslek ile kendisini özdeşleştirmek istiyor.

Türkiye’deki üniversite sayısının artması bölüm çeşitliliği açısından güzel ancak devlet üniversitelerinin bir çoğu birbirinin kopyası bölümler açmakta, öte yandan vakıf üniversiteleri ise eğitim ücretleri ile cep yakmakta. İyi bir eğitim alabileceğiniz vakıf üniversitesi bulmak kolaylaşırken aynı doğrultuda eğitim ücretleri deyim yerindeyse uçmaya başlıyor. Uygun fiyatlı olanlar veya yüksek burs imkanı sunanlar ise bırakın dünyayı yurt içinde bile bir çok kişi tarafından tanınmıyor.

İşte tam da bu noktada Türkiye’deki ödeyeceğiniz eğitim ücretlerine eşdeğer tutarlarda daha iyi eğitim alma fırsatı karşımıza çıkıyor. Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın Türkiye resmi temsilcisi olduğu University of East London, günümüz dünyasına uygun bir çok sayıda bölümden oluşan seçenekleri ile oldukça cazip durumda. Türk öğrencilere özel burslarının yanı sıra mezun olduktan sonra yüksek iş bulma oranları gibi öne çıkan birçok özelliği bulunmaktadır.

Üniversite Londra’da iki adet kampüse sahiptir ve Londra üniversiteleri içinden bu özelliğiyle sıyrılmaktadır. Kampüs içinde öğrencilere sosyalleşeceği ve keyifli vakit geçirebileceği alanlar bulunmaktadır.

Edcon Yurtdışı Eğitim Türkiye’den İngiltere’ye öğrenci gönderen en eski kurumdur. Tecrübeli danışman kadrosu ve geniş ofis ağı ile ön plana çıkmaktadır. Gönderdiği öğrencileri ile iletişimini sürdürebilmek adına Londra’da ofisi bulunmaktadır ve bu ofiste çalışanlar Türktür.
Detaylı bilgi için kendilerine ulaşabileceğiniz bilgi istek formları bulunmaktadır.


Üniversite Taban Puanları 2019 İçin Tıklayınız.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

0
0
0
0
0
1

Yorum Yap

Yorumlar 0

YKS Puan Hesaplama Uygulamamızı İndirdiniz mi?Hemen İndir
+