YGS

2018 YGS Çalışma ProgramıYGS Çalışma Programı 2018

Bu yazımda size 2018 YGS Çalışma Programı hakkında bilgi paylaşacağız.

2018 YGS sınavına adım adım ilerlemekteyiz. Bu bağlamda bir an önce konuların tamamını bitirip, soru çözümüne geçmeyi, ardından seri deneme sınavları ile kendimizi test etmek istiyoruz. Peki bütün konuları 3 ayda YGS çalışma programı yaparak bitirebilir miyiz? Bu tamamı ile sizin elinizde. Eğer adımlarınızı sağlam ve bilinçli bir şekilde atarsanız bunu rahatlıkla başarabilirsiniz.

Öte yandan bu, hazırlandığınız bölüme göre farklılık gösterebilir çünkü çalışacağınız ders ağırlıkları farklı olabilir. 2018 YGS Puan Türleri adlı yazımızdan YGS’de hangi puan türünü hangi dersin yüzde kaç etkilediğini inceleyebilirsin. Ayrıca bu adresten 2018 YGS Konuları ÖSYM tarafından yapılan YGS sınavının konu dağılımlarına da ulaşabilirsin. 2018 YGS Sınavına ne kadar kaldı? diye soruyorsan 2018 YGS Geri Sayım adlı sayfamızı ziyaret edebilirsin
 

2018 YGS Çalışma Programları

Gelelim YGS Çalışma Programlarımıza: Programlarımız YGS Sayısal Çalışma Programı, YGS Eşit Ağırlık Çalışma Programı ve YGS Sözel Çalışma Programı olmak üzere toplam 3 çeşit olacaktır. Belirlenen 3 aylık süre içerisinde (Devamlı Uyulduğu Halde) bütün konular rahatlıkla bitirilebilir. Çalışma programlarına gitmek için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz.

YGS Sayısal Çalışma Programı
YGS Sözel (TS) Çalışma Programı
YGS Eşit Ağırlık (EA) Çalışma Programı

 
NOT: Yeni sistem olan YKS (TYT-AYT) sistemine yönelik hazırlanan güncel çalışma programları için YKS Çalışma Programları adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

29 Yorum

  1. Hocam siz efsanesiniz, 11, sınıfa geçtim bu yaz ygs’yi bitirmeyi planlıyordum ama konular hiçbir yerde tam değildi sayenizde buldum Allah razı olsun. MF linki açılmıyor acaba ne zaman eklenecek ? Şimdiden teşekkür ederim.

  2. merhaba iki sorum var öncelikle 3 aylık programda bütün konular var mı ? bide mfnin 2. ve 3. ayı yok ne zaman yüklenir ?

    1. Merhaba,
      Evet programda güncel 2018 konuları yer almaktadır. Sitemize en geç 48 saat içerisinde yüklenmiş olacaktır.

  3. Hocam öncelikle merhaba başka bir sitede 4 aylık bir program buldum fakat orda konu başlıkları farklı burda farklı kafam karıştı acaba napsam?

    1. Merhaba Can Sitemizde YKS-TYT çalışma programları diye aratarak güncel programlara ulaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YKS 2022'ye Evden Hazırlanın! 7/24 Online EğitimHemen İncele
+